Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki
strona główna » sklep MOODO

MOODO

Kontakt

darpiot@o2.pl tel. 692 178 331 www.modo.pl

O Moodo

Marka Moodo zadebiutowała na rynku siedem lat temu. Już od pierwszych dni zdobyła popularność i grono wiernych klientek. Moodo to rodzinna firma z długimi tradycjami w branży odzieżowej, sięgającymi początku lat 90.

Klientki Moodo to dziewczyny i młode kobiety, które cenią dobry wygląd, doskonałą jakość ubrań i wygodę.

W kolekcjach przeważa nowoczesny, miejski styl. Marka oferuje ubrania nawiązujące do najnowszych trendów. Ubrania Moodo postrzegane są jako modne, różnorodne, odpowiednie na wiele okazji. Komplementarność oferty gwarantują dodatki, takie jak: torby, czapki, szaliki, rękawiczki, getry. W kolekcji letniej oferujemy także kostiumy kąpielowe i okulary przeciwsłoneczne.

Najlepiej o popularności marki świadczy to, że z każdym dniem przybywa jej fanów. Moodo rozwija się „realnie” i wirtualnie (z dnia na dzień rośnie liczba fanów Moodo na facebooku).

Ambasadorką Moodo jest popularna blogerka i wokalistka Honorata Skarbek – Honey. Współpraca rozpoczęta zimą ubiegłego roku, jest kontynuowana w tym sezonie.

W myśl hasła Najpiękniejsze Polki ubiera Moodo firma zaangażowała się w konkurs Miss Polonia. Jest jego oficjalnym sponsorem. Marcelina Zawadzka - obecna Miss Polonia - wystąpiła w sesji zdjęciowej Moodo prezentując kolekcję Lato 2012.

Na sukces Moodo składa się wiele czynników. Z pewnością jednym z nich jest wyselekcjonowane grono projektantów, którzy wykazują się kreatywnością tworząc najmodniejsze wzory i fasony, dbając jednocześnie o precyzję i estetykę wykonania.

Znak rozpoznawczy Moodo to: modne wzornictwo, doskonała jakość i atrakcyjna cena.

Zachęcamy do poznania naszej szczegółowej oferty!

 

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
:9:00 - 20:00
:9:00 - 18:00
:11:00 - 17:00