Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki
strona główna » sklep BlaaBluu

BlaaBluu

Kontakt

blaabluu@onet.pl tel. 882 544 606 www.blaabluu.pl
Sala zabaw BlaaBluu        

Sala zabaw podzielona jest na dwie strefy - Strefa dla Malucha oraz Strefa dla Starszaków.
 Znajduje się w bezpośrednim zasięgu rodziców, którzy  mogą spędzić ten czas przy stolikach i ławach na czytaniu, kawie, przeglądaniu internetu czy po prostu w błogim relaksie.

Strefa Malucha

Przygotowana jest dla aktywnych Maluchów w wieku od 1 do 6 lat. Najmłodsze pociechy znajda tam zabawki sensoryczne rozwijające motorykę i inteligencję, zapewniające pod okiem rodziców bezpiecznie i fajnie spędzony czas. W tej Strefie Maluchy mają do dyspozycji zjeżdżalnię, autko sensoryczne, basenik z kulkami, stolik do malowania i gier. Obok tej Strefy znajdują się przestrzeń do siedzenia dla rodziców i opiekunów dzięki czemu Maluch jest pod Państwa bacznym okiem przez cały czas swojej nieskrępowanej zabawy.

czytaj również:
Książka przy kawie
Tablica ogłoszeń
Urodziny na sali zabaw
Strefa Starszaka

Przewidziana jest dla dzieci od 4 lat. Na przestrzeni ponad 200m2 dzieci mają do swojej dyspozycji konstrukcję zabaw, gry automatyczne i zręcznościowe. 

Starsze dzieci oprócz zjeżdżalni, tablicy, toru wyścigowego mogą spędzać czas również przy Mamie i Tacie na wspólnych grach przy stole.

Wyposażenie Sali zapewnia bezpieczeństwo – każda z zabawek posiada atesty bezpieczeństwa identyczne jak wymagane do szkół i przedszkoli. Większość wyposażenia Sali wykonana jest w drewnie. Natomiast wykończenie Sali zostało wykonane zgodnie z normami bezpieczeństwa – nawet nasza kolorowa podłoga


A przy tym jest ładnie, czysto i kolorowo.

Uwaga – dla najmłodszych pociech, które jeszcze wolą ręce Mamy i Taty polecamy siedzisko, które obsługa Sali na Państwa życzenie postawi obok wybranego stolika. Oczywiście do Państwa dyspozycji są również krzesełka do karmienia Maluchów.

 

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
:9:00 - 20:00
:9:00 - 18:00
:11:00 - 17:00